Prodej výpočetní techniky
Naší nejprodávanější značkou jsou osobní počítače řady BASIC, OFFICE, HOME, MULTIMEDIA, GAME, které jsou známé vynikajícím poměrem cena / výkon, při zachování značné spolehlivosti, která je garantována dvouletou a za příplatek i tříletou zárukou. Pro své zákazníky zajišťujeme dodávky značkových notebooků LENOVO a ASUS. V oblasti tiskáren se orientujeme na značku Hewlett Packard, která nabízí zdaleka nejkvalitnější podporu českých zákazníků, rovněž její produkty jsou na velmi vysoké úrovni.
 
Servis výpočetní techniky
Provádíme servis jak u zákazníka, tak i v našem prodejním a servisním středisku, a to jak záruční a pozáruční opravy námi dodaného zboží, tak i počítačů od jiných prodejců a značek. Dále jsme schopni zajistit opravy monitorů a většiny běžných typů tiskáren.
 
Výstavba LAN
Provádíme kompletní dodávky počítačových sítí včetně strukturovaných rozvodů. Pro tyto sítě zajišťujeme také servis a administraci operačních systémů Windows a dalších. Pokud projevíte zájem, zajistíme Vám i předvedení, případně dodávku našeho síťového ekonomického software FAKT®, na který v případě dodávky s hardwarem poskytujeme zajímavé slevy.
Zřizování připojení k Internetu
Zajišťujeme připojení na Internet. Pro zákazníky doporučíme vhodný způsob připojení, zajistíme kvalitní modem, pomůžeme mu s vyplněním potřebných formulářů a po aktivaci provedeme konfiguraci připojení, včetně instalace.