keriomso.jpg
Kerio Connect

Kerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Nabízí moderní funkce pro e-mail, kalendář a spolupracuje s několika groupwarovými klienty - Microsoft Outlook, Entourage, Apple Mail, Address Book, iCal a mobilními zařízeními. Kerio WebMail, součást produktu Kerio Connect, umožňuje přístup k veškerým groupwarovým funkcím prostřednictvím běžných WWW prohlížečů. Kerio Connect poskytuje integrovaný antivirový program, výkonný antispam, vestavěné archivační funkce, automatickou zálohou a je skvělou volbou pro malé a středně velké organizace.

Mezi nové vlastnosti Kerio Connect patří:
Distribuovaná doména – organizace s více pobočkami mohou používat poštu, zdroje a kalendáře v jedné doméně;
Plná webová správa – rychlý a bezpečný přístup ke konfiguraci serveru prostřednictvím běžného WWW prohlížeče;
CardDAV – snadná synchronizace v aplikaci Address Book na systému Mac OS X Snow Leopard;
Podpora nových mobilních zařízení – zahrnuje Palm Pre, Nexus, Droid, G2, HTC Hero a další.

Kerio Connect je skvělá volba mobilní e-mailové komunikace s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Podporuje protokol Exchange ActiveSync umožňující bezdrátovou synchronizaci dat, okamžité doručování zpráv (push email) a možnost vzdáleného vymazání zařízení (remote wipe) na většině běžných smartphonů a mobilních operačních systémů, včetně Apple iPhone, telefonů se systémem Windows Mobile, telefonů Nokia sérií E a N a nejnovějších telefonů se systémy WebOS a Android 2.0. Synchronizace s telefony BlackBerry je podporována prostřednictvím aplikací AstraSync nebo NotifySync for Kerio Connect.

Ještě vyšší flexibilitu nabízí Kerio Connect ve formě virtuálního zařízení pro VMware nebo Parallels. Virtualizace umožňuje malým a středním firmám použít pouze jeden výkonný server, což zaručuje vyšší stabilitu a zároveň snižuje náklady na hardware i energii. Virtuální zařízení Kerio Connect lze snadno “vsadit” do serverové struktury VMware nebo Parallels ve standardní konfiguraci a nevyžaduje instalaci samostatného operačního systému. Jakmile je virtuální zařízení Kerio Connect nainstalováno, lze jej vzdáleně spravovat a aktualizovat stejně jako standardní softwarový produkt.